Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.Napisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Blog > Komentarze do wpisu

Pierwsza Komunia Święta

Jeden z dwóch projektów frywolitkowych, którymi jestem niezwykle zajeta,  związany jest najważniejszym dniem dla ośmiolatków. W tym dniu, oprócz najistotniejszych zagadnień związanych z wiarą katolicką, odpowiedni ubiór jest ważny ponieważ podkreśla świąteczną atmosferę tego dnia. Dziewczęcą częścią tego ubioru jest wianek, a  osłonka na świecę służy dzieciom obojga płci.
 
Poniżej przedstawiam serię zdjęć wianka i osłonki na świecę zrobinych z białego kordonka Aida nr 20 oraz szklanych, fasetowanych koralików o dwóch wielkościach. Jako podstawą wianka wykorzystałam stalową linke jubilerską "pamietającą" nadany kształt, która owinęłam białą, atłasową wstążką. Wykonując ten komplet, na prośbę odbiorcy i za zgodą Maranty oparłam się na Jej wzorze, a konkretnie na zdjęciach publikowanych na blogu.
 
darmowy hosting obrazków
 
 
darmowy hosting obrazków
 
 
darmowy hosting obrazków
 
 
darmowy hosting obrazków
 
darmowy hosting obrazków
 
darmowy hosting obrazków
 
Zarówno wianek jak i osłonke (która może być użyta już do Chrzutu  Św.)  można zamówić pisząc do mnie e-maila, z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do daty uroczystości abyśmy mieli czas na dokładne ustalenie niezbędnych detali.
 
poniedziałek, 27 kwietnia 2009, magbod
Tagi: wianuszki

Polecane wpisy

Komentarze
2009/04/30 08:43:54
Ależ to piękne, zachwyciło mnie.
-
2009/04/30 09:14:15
Wianuszek, osłonka...jakie to piękne.
-
2009/04/30 12:11:26
Wyszło prześlicznie :)

Jeszcze raz dziękuję, że zgodziłaś się "zaopiekować" moją klientką- wiedziałam, że sobie świetnie poradzisz, choć czasu miałaś niewiele.

W razie moich zdrowotnych problemów, już wiem do kogo kierować chętnych na frywolne cuda ;)
-
2009/05/01 00:23:34
dziekuje wam bardzo za uznanie. maranto, pochwala z twoich ust to zaszczyt. to ja ci dziekuje za zaufanie i ciesze sie, ze go nie zawiodlam.

-
2009/05/24 11:44:06
oczy wytrzeszczam :O