Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.Napisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Blog > Komentarze do wpisu

I Ty możesz pomóc!

Każdego z nas może trafić diagnoza, która zmieni nasze życie, ale gdy dotyczy ona dziecka zawsze budzi się duch walki. W tym duchu Agata Stasik, znana społeczności internetowej jako 'kura d.' napisała na Facebooku prośbę o pomoc w zorganizowaniu aukcji na rzecz Kuby, którego zna osobiście. Kuba choruje na jedną z licznych odmian raka, o czym informują Rodzice na blogu Kuba Chojnacki.

Prośba Agaty skierowana była do rękodzielników i dotyczyła przekazywania swoich wyrobów, które zostaną sprzedane w czasie aukcji, a dochody z niej będą przekazane na leczenie Kuby.

W czasie gdy walczyłam z nitkami, węzełkami, Agata działała tak skutecznie, że Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec w Rabce wzięło akcje pod swoje skrzydła o czym można przeczytać na ich stronie.

Jeśli możecie i chcecie się przyłączyć do akcji zapraszamy serdecznie.

Wyniki walki z oporna materią możecie oglądać niżej. Są to kolczyki sutaszowe, które nazwałam Kubusie. Wykonane z syntetycznego sznurka sutaszowego w ciepłych kolorach kremu, jasnego i ciemniejszego pomarańczu oraz szklanych pastylek w kolorze ciemnego bursztynu i szklanych, listków w kolorze ecru z ciemniejszymi przebarwieniami. Bigle zamykane są w kolorze złotym. Kolczyki mają długość około 5 cm. Uświetnia każdą kreację od wizytowych po wieczorowe, może być prezentem na walentynki, imieniny, urodziny, czy ważną rocznicę. Więc spieszcie się na aukcję bo są tylko jedne.

kolczyki sutaszowe Kubusie 

Drugim wyrobem jest frywolitkowa kurka wielkanocna, zrobiona z kordonka Aida nr 10, oraz szklanych koralików w kolorze brązowo-miodowym (oczy) oraz szklanej sieczki w kolorze czerwonym (dziób). Kurka będzie idealnym uzupełnieniem wystroju stołu na śniadanie Wielkanocne albo stroika świątecznego. Świetnie nadaje się na prezent świąteczny.

kurka wielkanocna 

Mając nadzieję, że moje prace zyskają uznanie uczestników aukcji i przyniosą nieco pieniędzy, Kubie i Jego Rodzicom zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!

aukcja

 

wtorek, 24 stycznia 2012, magbod

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Leszek Chojnecki, *.dynamic.chello.pl
2012/10/07 08:52:37