Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.Napisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Blog > Komentarze do wpisu

Cała w bieli

Świąteczny oraz karnawałowy okres sprzyjają zawieraniu związków małżeńskich stąd wysyp biżuterii, która może być wspaniałym prezentem dla Panny Młodej.

 

Królowa Śniegu

to komplet składający się z naszyjnika, kolczyków oraz bransoletki. Całość została zrobiona z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana drobnymi, złotymi perełkami. Długość naszyjnika wynosi 40 cm, a szerokość 2 cm, długość bransoletki wynosi 17 cm, a szerokość 2 cm, długość kolczyków wynosi 5 cm, a szerokość 2 cm. Wszystkie zapięcia i bigle są w kolorze złotym.

 

 

Bianca

komplet składąjący się z bransoletki oraz kolczyków. Został zrobiony z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrany złotymi koralikami. Szerokość bransoletki wynosi 4 cm, a długość 17 cm, natomiast szerokość kolczyków to 2 cm i 5 cm długość. Zapięcie bransoletki i bigle są w kolorze złotym.

 

Śnieżka

bransoletka została zrobiona z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana, srebrnymi, fasetowanymi koralikami. Jej szerokość wynosi 5 cm, a długość 17 cm. Zapięcie bransoletki jest w kolorze srebrnym.

 

Bella

kolczyki zostały zrobione z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrane srebrnymi, fasetowanymi koralikami. Szerokość kolczyków to 2 cm i 5 cm długość. Zapięcie jest kolorze srebrnym.

 

 

Całą, wyżej pokazaną biżuterię można kupić w sklepie lub na najbliższym Jarmarku Rzeczy Ładnych w Chorzowie, 2 grudnia br.

 

wtorek, 27 listopada 2012, magbod

Polecane wpisy

Komentarze
2012/11/30 00:13:03
Zapraszam na mój blog po wyróżnienie :)

Pozdrawiam,

Ania