Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.Napisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Blog > Komentarze do wpisu

Bransoletki

Prezentowane niżej bransoletki zostały zrobione z metalizowanego kordonka Madeira o grubości 100 i ozdobione  koralikami Tocho, Preciosa lub Mijuki.

 

Artemida

zrobiona jest z brązowego kordonka i perełek Tocho w kolorze ecru. Bransoletka m szerokość 2 cm, a długość 17 cm. Zapięcie jest w kolorze nici.

 

 

Gaja

zrobiona jest z czarnego kordonka i koralików Tocho w kolorze rdzawym. Bransoletka m szerokość 2 cm, a długość 17 cm. Zapięcie jest w kolorze nici.

 

Izyda

zrobiona jest z kordonka w kolorze miedzi i koralików Tocho o ton ciemniejszych od nici. Bransoletka m szerokość 2 cm, a długość 17 cm. Zapięcie jest w kolorze nici.

 

Persefona

zrobiona jest z kordonka w kolorze miedzi i złociście połyskujących koralików Preciosa. Bransoletka m szerokość 5 cm, a długość 17 cm. Zapięcie jest w kolorze nici.

 

Wszystkie prezentowane kolczyki mogą być ciekawym prezentem świątecznym,  imieninowym lub urodzinowym. Można je kupić w sklepie lub na Świątecznych Targach Rękodzieła w CSW Solvay, w dniu 16 grudnia, od godz. 11:00 do 19:00, przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie.

poniedziałek, 10 grudnia 2012, magbod

Polecane wpisy