Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorzeNapisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Biżuteria ślubna

poniedziałek, 03 grudnia 2012

Ponieważ większość białej, biało-srebrnej i biało-złotej biżuterii robiona jest na zamówienie jako  ślubna, postanowiłam wyodrębnić ten rodzaj biżuterii osobną zakładką. Jednocześnie dorzucić ostatnie modele.Złoty blask II

został zrobiony z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrany maleńkimi, złotymi perełkami. W skład tego kompletu wchodzi bransoletka o długości 17 cm oraz kolczyki o długości 5 cm. Zarówno bransoletka jak i kolczyki mają zapięcia w kolorze złotym.

 

 

Srebrna dama I

została zrobiona z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana srebrnymi koralikami w kształcie ziaren ryżu. Jest to medalion o średnicy 7 cm, na sznurku o długości 40 cm, z zapięciem w kolorze srebrnym. Będą do niego pasować kolczyki Carmeneczki biało-srebrne.

 

Srebrna dama II

została zrobiona z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana maleńkimi, srebrnymi koralikami. Jest to medalion o średnicy 6 cm, na sznurku o długości 40 cm, z zapięciem w kolorze srebrnym. 

 

Carmeneczki bialo-srebrne

zostały zrobiona z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana srebrnymi koralikami w kształcie ziaren ryżu. Długość kolczyków wynosi 5 cm, a szerokość 4,5 cm, zapięcie jest w kolorze srebrnym.

 

Carmeneczki biało-złote

zostały zrobiona z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana złotymi koralikami w kształcie ziaren ryżu. Długość kolczyków wynosi 5 cm, a szerokość 4,5 cm, zapięcie jest w kolorze złotym.

 

Całą, wyżej pokazaną biżuterię można kupić w sklepie lub na najbliższym Światecznym Kiermaszu Rękodzieła w dniach 8-9 grudnia br w Krakowie, w Klubie Borsuczek, przy ul. Borsuczej 12.

 

 

wtorek, 27 listopada 2012

Świąteczny oraz karnawałowy okres sprzyjają zawieraniu związków małżeńskich stąd wysyp biżuterii, która może być wspaniałym prezentem dla Panny Młodej.

 

Królowa Śniegu

to komplet składający się z naszyjnika, kolczyków oraz bransoletki. Całość została zrobiona z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana drobnymi, złotymi perełkami. Długość naszyjnika wynosi 40 cm, a szerokość 2 cm, długość bransoletki wynosi 17 cm, a szerokość 2 cm, długość kolczyków wynosi 5 cm, a szerokość 2 cm. Wszystkie zapięcia i bigle są w kolorze złotym.

 

 

Bianca

komplet składąjący się z bransoletki oraz kolczyków. Został zrobiony z biało-złotego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrany złotymi koralikami. Szerokość bransoletki wynosi 4 cm, a długość 17 cm, natomiast szerokość kolczyków to 2 cm i 5 cm długość. Zapięcie bransoletki i bigle są w kolorze złotym.

 

Śnieżka

bransoletka została zrobiona z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrana, srebrnymi, fasetowanymi koralikami. Jej szerokość wynosi 5 cm, a długość 17 cm. Zapięcie bransoletki jest w kolorze srebrnym.

 

Bella

kolczyki zostały zrobione z biało-srebrnego kordonka Rexor o grubości 50 i przybrane srebrnymi, fasetowanymi koralikami. Szerokość kolczyków to 2 cm i 5 cm długość. Zapięcie jest kolorze srebrnym.

 

 

Całą, wyżej pokazaną biżuterię można kupić w sklepie lub na najbliższym Jarmarku Rzeczy Ładnych w Chorzowie, 2 grudnia br.

 

środa, 04 kwietnia 2012

Powstał na zamówienie z biało-srebrnego kordonka Rexor firmy Altin Basak. W jego skład wchodzą kolczyki, naszyjnik oraz bransoletka. W kolczyki wplecione są, po jednej perle w kształcie łzy, oraz dwie takie perły w motywie centralnym naszyjnika. Wszystkie części kompletu mają zapięcia w kolorze srebrnym.

poniedziałek, 18 maja 2009
Złote stokrotki to komplet składający się z naszyjnika i kolczyków wykonanych z białych bawełnianych nici owijanych metalizowana nicią nr 50 firmy Altin Basak. Nici te są znacznie cieńsze od dotychczas używanych przeze mnie w prezentowanych na niniejszym blogu wyrobach. Wymagają szczególnej uwagi w trakcie pracy ze względu na ich delikatność i metalizowany składnik, który w znaczącym stopniu utrudnia pracę. Lecz efekt końcowy wart jest włożonego wysiłku.

Komplet ozdobiony jest malutkimi, złotymi koralikami. Zapięcie bransoletki i bigle są w kolorze złotym. Komplet można kupić w sklepie.

 

 

 

 

 

 

czwartek, 14 maja 2009
Biała dama to komplet składający się z naszyjnika oraz kolczyków. Wykonany jest z białego kordonka Aida nr 20 z wplecionymi szklanymi koralikami w dwóch rozmiarach, pięknie opalizującymi zarówno w słońcu jak i w sztucznym oświetleniu. Zapięcie naszyjnika i bigle są w kolorze srebrnym. Komplet można nabyć w sklepie.