Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
O autorzeNapisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Komunia Św i Chrzest Św

środa, 18 stycznia 2017

Po bardzo długiej przerwie  świąteczno-noworocznej czas wziąć się do pracy i przypomnieć, że czółenka czekają na zamówienia od Mam dziewcząt idących w  tym roku do I Komunii Świętej. W ofercie, jak zwykle wianki, ozdoby do włosów oraz na świece.

 

Więcej modeli znajduje się tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, pisz na adres: magbod@interia.pl

 

środa, 11 maja 2016

Kolejny komplet komunijny powstał dla Kasi. Uroczej blondynki z sąsiedztwa.


Komplet wykonany jest z bawełnianego kordonka Aida oraz szklanych perełek. Składa się z wianka, ozdoby na świecę i trzech spinek do włosów.


 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz już wiecie dlaczego było tu tak cicho w ostatnich tygodniach.


środa, 04 maja 2016

Dawno, dawno temu, kiedy świat był jeszcze młody, z koleżankami przygotowywałyśmy kołderkę niespodziankę dla Gabi, która dopiero miała się urodzić. Czas szybko leci, i maj zastukał do drzwi. Gabi idzie w tym roku do I Komunii Św., a mnie przypadł zaszczyt zrobienia wianuszka oraz ozdoby na świecę.

Komplet został wykonany z białego, bawełnianego kordonka Aida oraz kryształków, dyskretnie rozmieszczonych w środkach kwiatków oraz na 'ogonku' wianka i ozdoby na świecę.


 

 

 

wtorek, 09 kwietnia 2013

Powstał dla przemiłej ośmiolatki o pięknych blond włosach. Wszystkie elementy koronkowe zrobione są ręcznie z kordonka Aida nr 15 i ozdobione perełkami w technice frywolitkowej. W skład kompletu wchodzi wianek, osłonka na świecę, trzy kwiatki do naszycia na taśmę pod biustem oraz dwa kwiatki do naszycia na gładkie rękawiczki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komplet można oglądać w czasie najbliższej imprezy, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia na Wydziale Ogrodniczym UR, przy al. 29 Listopada w Krakowie lub na stronie My Craft Loft.
Wianek i pozostałe elementy wykonuje wyłącznie na zamówienie. Czas wykonania to 14 dni roboczych plus czas dostarczenia, który uzależniony jest od wyboru firmy kurierskiej.

niedziela, 29 kwietnia 2012

Maj już blisko więc czas na wianek, osłonkę na świecę oraz dwa motywy do naszycia na rękawiczki. Wszystko wykonane z białego kordonka Aida o grubości 20 oraz szklanych kryształków.

zdjecie dzieki uprzejmosci Kaili http://www.koronki.art.pl/galerie/20120421/index0001.html

zdjecie dzieki uprzejmosci Kaili http://www.koronki.art.pl/galerie/20120421/index0001.html

Powyższe dwa zdjęcia są dzięki uprzejmości Kaili.

 

Więcej zdjęć i wariantów osłonki na świecę do chrztu można znaleźć w sklepie My Craft Loft.

 

motywy do naszycia na rękawiczki

Motywy do naszycia na rękawiczki. Ponadto powstał jeszcze jeden moty z krótkim 'ogonkiem'  do naszycia na torebkę, ale już nie zdążyłam go uwiecznić.

 

Zamówienia na wykonanie kompletu składającego się z wianka i osłonki na świecę oraz różnych dodatków, według indywidualnego zapotrzebowania, przyjmuję od początku lutego do połowy kwietnia 2013 roku, pisemnie pod adresem: magbod@netgaleria.pl.

 


 


 

 
1 , 2 , 3