Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.
| < Styczeń 2009 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
O autorzeNapisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


sobota, 31 stycznia 2009

Już za kilka dni moja siostrzenica skończy 17 lat. Doprawdy nie wiem, kiedy ten czas minął. Chcąc uczcić ten dzień zrobiłam dla Niej bordowy naszyjnik z nici Madeira nr 20 z maleńkimi, opalizującymi perełkami. Mam nadzieje, że ten drobiazg sprawi Jej tyle samo radości co mnie w trakcie pracy.

darmowy hosting obrazków

Nieco wcześniej powstała cała seria kolczyków w różnych kolorach i fasonach:

Miodowe krople. Wykonane są z beżowych nici Aida nr 20, ozdobiłam je miodowymi, szklanymi koralikami z klasycznym szlifem w kształcie spływającej kropli. Całość osiąga długość około 5 cm.

darmowy hosting obrazków

Przedwiośnie. Zrobiłam je z beżowych nici Aidna nr 20, wplatając w nie malutkie, zielone koraliki. Zrodek ozdobiony jest wikększym, szklanym koralikiem w kształcie lezki. Całość ma około 5 cm.

darmowy hosting obrazków

Królowa lodu. To medalion na sznureczku wykonany z białych, merceryzowanych nici Aida nr 20. Zawiera przeżroczysty, szklany koralik z klasycznym szlifem, w kształcie spływającej kropli. Medalion ma rozmiar około 6 cm a sznureczek, na którym jest powieszony ma około 45 cm dlugości.

darmowy hosting obrazków

piątek, 30 stycznia 2009

Zapraszam do pokoju pełnego ciepła, w którym wsłuchana w kocie mruczanki, ręcznie tworzę unikatową biżuterię, bieliznę stołową, pościelową, odzież oraz ozdoby świąteczne w oparciu o własne projekty.

W najbliższym czasie planuje otworzyć swój własny sklepik internetowy, spełniając marzenie, którym jest zamiana hobby na pracę dająca nie tylko zarobek, ale radość tworzenia i satysfakcję spełnienia. Zanim jednak to uczynię poddam się ocenie wszystkich, którzy tu zawitają.

Ponadto chcę się poodzielić swoimi umiejętnościami ze wszystkimi, którzy tego zapragną lub będą potrzebować.  Pierwszy krok już uczyniłam publikując serię artykułów wspomagających naukę wykonywania koronki czółenkowej w portalu CafeArt .

Oprócz opisywania hobby nie omieszkam podzielić się wieściami z mojego kociego królestwa składającego z siedmiorga wspaniałych kotów.

Najdłużej towarzyszy mi Barnaba, pieszczotliwie zwany Bobciem. Jest ze mną od ponadt ośmiu lat. Rok później przybył Gacek. Niemal dwa lata temu zadomowili się Pusia (około 3 lat) i Jej synowie: Filip i Duszek (obaj niespełna 2 lata), a kilka miesięcy po Nich przyjechała Żelka, która jesienią minionego roku odeszła za Tęczowy Most.

Tuż przed tym przybył Maciuś, mniej więcej w wieku 7-8 miesięcy. Teraz we trójkę z Filipem i Duszkiem 'demolują' dom w dzikich, wieczornych harcach. Ostatnią kocią istotką jest Patunia. I choć jest u mnie dopiero od dwóch miesięcy, jest najstarsza z całego towarzystwa i ma za soba trudną przeszłośc o której kiedyś opowiem. link do pierwszego albumu i link do drugiego albumu.