Do wielkich osiągnięć przez wąskie ścieżki. Wiktor Hugo.Napisz do mnie


Najbliższa impreza, w której biorę udział:Pomóżmy im:Warto skorzystać:Online Marketing


Kurs szydełkowania

 

Zajęcia z szydełkowania tylko po indywidualnym uzgodnieniu terminów mailem lub telefonicznie.

 

Ze względu na ograniczą ilość miejsc, o przyjęciu na kurs w wybranym terminie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkich chcących wziąć udział w tych zajęciach proszę o kontakt e-mailowy: magbod@interia.pl  

********************

Szydełkowanie. Coraz większym powodzeniem cieszą się wyroby wykonane własnoręcznie. Tą techniką dziewiarską możemy stworzyć mnóstwo przedmiotów ozdobnych i użytkowych. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia.

Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu zapraszam, na zajęcia dla początkujących. Aby nauka była komfortowa jednorazowo w zajęciach będzie brać udział maksymalnie do dwóch osób, ponieważ stawiam na partnerskie relacje i wzajemne zaufanie między mną jako trenerem a uczennicą. Ponadto tradycyjnie kobiety spotykały się w domowym zaciszu, by w swoim towarzystwie spędzić czas miło i pożytecznie, chcąc utrzymać taki charakter rękodzielnictwa przyjęłam formułę zajęć w domu.

Warsztaty rozłożone są na dwa dni, każde spotkanie trwa 2,5 godziny. W czasie zajęć poznamy podstawy techniki i nauczymy się wykonywać: łańcuszek, półsłupek i słupek wielokrotnie nawijanego, nauczymy się odczytywać schematy, wplatać koraliki, dodawać lub ujmować oczka, wykańczać robótkę.

Zajęcia wieńczy otrzymanie dyplomu, po zaliczeniu egzaminu praktycznego, potwierdzającego opanowanie podstawowych zasad wykonywania koronki szydełkowej.

Całkowity koszt warsztatów wynosi 120,00 zł od osoby. W cenę warsztatów wliczone są: szydełko, kordonek, kilka koralików oraz arkusz zawierający parę podstawowych schematów.

Terminy realizacji warsztatów podane w ogłoszeniu mogą ulec zmianie w trakcie bezpośrednich negocjacji. Wszystkich chcących wziąć udział w tych zajęciach proszę o kontakt e-mailowy: magbod@interia.pl